Увага! Суперакція «Інспекційний сервіс Bosch»!

Вбережіть своє авто, навколишнє середовище та свої гроші – замініть фільтр вчасно!

Фільтр – це захист двигуна вашого автомобіля. Однак багато водіїв намагаються зекономити, відкладаючи заміну фільтрів. Такий підхід в результаті призводить до ризику отримати значні проблеми з автомобілем. Крім підвищення витрати палива і помітного зниження комфорту водіння, виникає загроза безпеки пасажирів. Відтак провідний світовий розробник автомобільних систем і оригінального обладнання Bosch рекомендує строго виконувати інтервали заміни фільтрів відповідно до приписів автовиробників. Універсальна сервісна станція технічного обслуговування Bosch Car Service у Рівному на Пухова, 85 пропонує послуги у проведенні робіт по заміні масла і фільтрів, а також перевірка технічного стану автомобіля за акційними цінами.

 

Придбайте моторне масло та оригінальний масляний фільтр Bosch та отримайте роботи по їх заміні, обнулення сервісу та послуг з перевірки технічного стану автомобіля у подарунок! До послуг з перевірки технічного стану автомобіля входять:

  • перевірка підвіски та рульового механізму автомобіля (візуальна перевірка стану сайлентблоків, шарових опор, наконечників рульових тяг та інших шарнірних з’єднань, стан та герметичність амортизаторів, контроль тиску в шинах та зношення протектора).
  • перевірка стану гальмівної системи (зношення передніх та задніх гальмівних колодок і гальмівних дисків, візуальний контроль герметичності контуру гальмівної системи).
  • перевірка стану склоочисників та роботи склоомивача.
  • перевірка стану акумуляторної батареї.
  • перевірка систем освітлення, світлової та звукової сигналізації.
  • перевірка рівнів та якості технічних рідин (концентрація охолоджувальної рідини, якість гальмівної рідини, рівень рідини для склоомивача).

Дізнайтесь більше за телефоном (0362) 46-06-06 або (067) 362-43-25! Приїздіть до універсальної СТО Bosch у Рівному на Пухова, 85, захистіть свій автомобіль та економте гроші!