BOSCH Car Service на Кобзарській, 85 став офіційним представником Original Sachs Service!

Original Sachs Service (OSS) — сервісний концепт для СТО партнерської програми ZF Services, найбільшого світового виробника автомобільних комплектуючих. На сьогодні в 34 містах України вже більше 150 СТО є партнерами Original Sachs Service.

Більше 50 світових автовиробників віддають перевагу надійності Sachs Service, такі як: BMW, Audi, Daimler-Benz, Ford, Fiat, Honda, Jaguar, Iveco, Lancia, Lada, MAN, Mercedes-Benz, Mazda, Mitsubishi, Opel, Nissan, Porsche , Peugeot, Rover, Renault, Scania, Saab, Toyota, VW і багато інших великих автовиробників. Original Sachs Service на 80% покриває постачання оригінальних комплектуючих для найбільших виробників.

Серед продукції Sachs:

  1. Амортизатори Sachs – відповідають за надійний контакт коліс з дорогою під час руху, забезпечуючи тим самим максимальний рівень безпеки і високий ступінь комфорту:
  • Серія Super Touring – це амортизатори які за технічними характеристиками відповідають штатним і у відповідності до оригіналу можуть використовуватися гідравлічні та газові.
  • Серія Advantage розроблена спеціально для тих, хто хоче значно поліпшити роботу підвіски. Це амортизатори для водіїв з більш високими вимогами до поведінки автомобіля на дорозі. В цій серії представлені лише газові амортизатори.
  • Комплекти амортизаторних пильників та опорних подушок з підшипниками.

При встановленні амортизаторів Sachs ви додатково отримуєте річну гарантію, що так важливо в умовах пересування по наших зовсім не ідеальних дорогах!

2. Зчеплення Sachs – асортимент, що зарекомендував себе протягом більше 70 років.

Взявши на себе відповідальність за інтегровані трансмісійні системи в «магічному трикутнику» між водієм, двигуном і коробкою передач, SACHS довів свою компетенцію за рішенням комплексних завдань своїх клієнтів. Це включає в себе всі функції, які тільки можна собі уявити між двигуном і коробкою передач. Сьогодні ми поставляємо продукцію для і навколо коробки передач – практично все – від робочого циліндра до подвійного маховика на колінчастому валу.

Сьогодні Sachs — це

  • Марка, що знаходиться в трійці провідних постачальників на світовому ринку
  • Відповідність найсучаснішому рівню розвитку техніки, розробки для передових напрямів автоспорту
  • Обширна сервісна підтримка станціям технічного обслуговування.

Отримати більш детальну консультацію та записати авто на ремонт ви можете за тел. (0362) 46-06-06 та (093) 312-32-72, або завітавши до нас за адресою: Рівне, вул. Кобзарська, 85.