Заміни масляний фільтр #Bosch і масло #Castrol на Бош Авто Сервіс — отримай сумку-органайзер

Заміни масляний фільтр #Bosch і масло #Castrol на Бош Авто Сервіс — отримай сумку-органайзер згідно акції *

*Мається на увазі можливість придбання сумки-органайзера за 1,20 грн. з ПДВ
**в акції беруть участь тільки масла Castrol Edge в обсязі, достатньому для повної заміни масла в двигуні, але не менше 4 л і придбані в сервісних центрах Бош Авто Сервіс під час заміни масла

Вид сумки-органайзера, фільтрів і масла може відрізнятися від представленого на фото.

Кількість сумок-органайзерів обмежена. Організатор акції може достроково припинити акцію в разі вичерпання акційних сумок або відстрочити їх видачу.

Під заміною мається на увазі придбання моторного масла Castrol Edge, масляного фільтра Bosch і послуги з їх заміни — згідно з тарифами в сервісному центрі Бош Авто Сервіс.

Акція проходить з 15 грудня 2017 по 31 січня 2018 року, в сервісних центрах Бош Авто Сервіс на території України (крім зони АТО і АР Крим). Вся інформація для споживачів про масляні фільтри і про масла надається в сервісних центрах Бош Авто Сервіс

Акційна вартість послуги «Розвал-сходження» в Автограді!

До уваги клієнтів сервісного центру BOSCH!

Пропонуємо вам скористатись акційною пропозицією нашого СТО!

Тільки по суботах для клієнтів Bosch Service пропонуємо акційну вартість розвалу-сходження — 180 грн. 

В дану послугу входить перевірка та регулювання передньої осі.

Записуйтесь на обслуговування за телефоном:

(0362) 46-06-06, (067) 362-43-25

м. Рівне, вул. Кобзарська, 85 (колишня Пухова).

Вигідна пропозиція від Bosch Service!

Вигідна послуга від Bosch Service, що на Кобзарській, 85 – Калібрування датчиків тиску шин.
Тиск у шинах автомобіля — важливий показник. При зниженому тиску шин швидше зношується протектор, підвищуються витрати палива; високий тиск в шинах також не допустимий, можливі випадки розриву шини. Тому для контролю використовуються, зокрема, датчики контролю тиску в шинах.
При пошкодженні коліс, неправильному шиномонтажі, неправильній експлуатації шин, у разі перестановки коліс – датчик тиску шин може вийти з ладу та показувати помилки.
Bosch Service пропонує вигідне рішення – калібрування датчиків тиску шин та зміну налаштувань, після яких відбувається коректне зчитування інформації про роботу даних датчиків.
Записуйтесь на обслуговування: (0362) 46-06-06 або (067) 362-43-25.
м. Рівне, вул. Кобзарська, 85 (колишня Пухова)

Увага! Суперакція «Інспекційний сервіс Bosch»!

Вбережіть своє авто, навколишнє середовище та свої гроші – замініть фільтр вчасно!

Фільтр – це захист двигуна вашого автомобіля. Однак багато водіїв намагаються зекономити, відкладаючи заміну фільтрів. Такий підхід в результаті призводить до ризику отримати значні проблеми з автомобілем. Крім підвищення витрати палива і помітного зниження комфорту водіння, виникає загроза безпеки пасажирів. Відтак провідний світовий розробник автомобільних систем і оригінального обладнання Bosch рекомендує строго виконувати інтервали заміни фільтрів відповідно до приписів автовиробників. Універсальна сервісна станція технічного обслуговування Bosch Car Service у Рівному на Пухова, 85 пропонує послуги у проведенні робіт по заміні масла і фільтрів, а також перевірка технічного стану автомобіля за акційними цінами.
Дізнатися більше

Купуєте автомобіль на вторинному ринку? Продіагностуйте його!

Що потрібно знати при купівлі автомобіля з пробігом?

Щоб не потрапити в халепу, перевірка такого автомобіля перед покупкою просто необхідна. Для того, щоб переконатися, що всі системи машини працюють на належному рівні, варто перевірити автомобіль в сервісному центрі, де є спеціальне програмне забезпечення та обладнання. Діагностика автомобіля, зокрема комп’ютерна, розповість про всі його слабкі місця і проблеми, з якими ви можете зіткнутися під час експлуатації.
Дізнатися більше